نرم افزار آزمون ساز مدرسه یک نرم افزار مدیریت طرح سوال و برگزاری آزمون و تصحیح خودکار می باشد. هم اکنون نرم افزار آزمون ساز مدرسه در دو نسخه:1- تحت وب (آنلاین) و 2- تحت شبکه محلی(آفلاین) موجود می باشد.
                 توضیحات بیشتر و دمو

ورود

- سولات

FAQs - سولات

خیر. هر سایت می تواند به تعداد بینهایت مدیر و کاربر با سطح دسترسی متفاوت و یا مشابه به قسمت های مختلف مدیریت سایت و خود سایت داشته باشند.

مدیریت وب سایت های طراحی شده توسط شرکت مانا دیتا بسیار آسان است و نیاز به تخصص خاصی ندارند . اگر شما یک کاربر مبتدی ویندوز باشید به راحتی می توانید سایت خود را مدیریت کنید.علاوه بر آن شرکت با در اختیار گذاشتن آموزش های نوشتاری و ویدیویی و نیز آموزش حضوری همیشه در کنار شما خواهد بود.

بله. برای مثال می توان دامنه های mananiro.ir ، mananiro.com ، mananiro.net و... به یک وبسایت متصل نمود.

هر سایت علاوه بر هزینه طراحی سایت که برای یک بار پرداخت می شود، دو هزینه دیگر دارد که معمولاً به صورت  سالانه پرداخت می شود. یکی هزینه ثبت دامنه (نام سایت) و دیگری هزینه میزبانی سایت.مجموعاً هزینه سالانه ثبت دامنه و میزبانی از 20 هزار تومان شروع می شود.

پهنای باند (Bandwidth) به میزان اطلاعاتی است که در طول ماه توسط  سایت شما می تواند رد و بدل شود گفته می شود.

این انتقال اطلاعات می تواند از طریق پروتکل های Http و Ftp و Pop3 و ... صورت بپذیرد.بنابراین هرچه بازدید کننده بیشتری داشته باشید پهنای باندتان بیشتر مصرف می شود.

دیتابیس (Database) در لغت به معنی پایگاه داده می باشد. دیتابیس محلی برای نگه داری منظم اطلاعات وب سایت شما(مانند مطالب و نوشته ها و اطلاعات کاربران و ...) می باشد است و تمامی سایت های پویا (داینامیک) و سیستم های مدیریت محتوا (CMS) حداقل به یک پایگاه داده احتیاج دارند.

نام دامنه یا دومین (Domain) نامی است که وب سایت شما در اینترنت با آن شناخته می شود فرض کنید آدرس سایتی www.google.com باشد در این صورت قسمت بعد از www یعنی  google.com اصطلاحا Domain یا دامنه نامیده می شود.اين نام از تركيب 3 الي 64 حرف ، عدد يا خط تيره (بدون فاصله) تشكيل مي گردد.

پس از اینکه دامنه ما منقضی می شود تا 60 روز شما برای تمدید دامنه خود فرصت دارید لذا در صورت عدم تمدید دامنه طی این 60 روز دامنه شما از مرکز ثبت حذف خواهد شد.

بله. شرکت به کسانی که به عنوان معرف، مشتری طراحی سایت را به ما معرفی نمایند مبلغی معادل 7 درصد هزینه طراحی وب سایت را به معرف  پرداخت می نماید.

طراحی وبسایت مانا دیتا

«تمامي كالاها و خدمات اين وبسایت، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»