• آزمون ساز
  • تخفیف ویژه

نرم افزار آزمون ساز مدرسه یک نرم افزار مدیریت طرح سوال و برگزاری آزمون و تصحیح خودکار می باشد. هم اکنون نرم افزار آزمون ساز مدرسه در دو نسخه:1- تحت وب (آنلاین) و 2- تحت شبکه محلی(آفلاین) آماده می باشد.
                 توضیحات بیشتر و دمو

 

آزمون ساز مدرسه

جهت مشاهده و آزمایش نسخه نصب شده آنلاین آزمون ساز مدرسه از نام کاربری و رمز عبور زیر استفاده کنید:

جهت ورود به عنوان مدیریت آزمونساز       نام کاربری:    modir                           رمز عبور:     1390

جهت ورود به عنوان آزمون دهنده            نام کاربری:    azmayshi                      رمز عبور:     1390

یا اینکه در صفحه اول ثبت نام کرده تا نام کاربری و رمز عبور جدید دریافت کنید(به عنوان آزمون دهنده)

یا به عنوان مهمان در آزمون شرکت نمایید.

کلیک کنید>>>     ورود به آزمون ساز   <<<کلیک کنید

آموزش ویدیویی کار با نرم افزار آزمون ساز

توجه:

1- برای مثال یک نمونه  آزمون در نرم افزار از قبل آماده شده است، اگر اگر به عنوان مدیر نرم افزار(یعنی با رمز و نام کاربری مدیریت آزمون ساز ) وارد شوید ، خودتان می توانید سوالات و آزمون های جدید بسازید و بخشهای مختلف نرم افزار را امتحان کنید.

2- جهت جلوگیری از شلوغ شدن نرم افزار به خاطر آزمایش و خطاهایی که احتمالاً توسط کاربران نرم افزار انجام می گیرد، بانک اطلاعاتی نرم افزار هر هفته یکبار رفرش(دوباره سازی) می شود. تا کاربران جدید که قصد آزمایش نرم افزار را دارند با مشکلی روبرو نشوند.

عکسهایی از محیط نرم افزار (مربوط به نسخه آنلاین)

عکسهایی از محیط نرم افزار (مربوط به نسخه آفلاین یا تحت شبکه محلی)

 

مدیریت آسان وب سایت

وبسایت های طراحی شده توسط شرکت مانا نیرو امکاناتی را برای شما محیا می سازد که با کمترین دانش و تخصص در زمینه وب سایت، بتوانید به مدیریت آسان و بی دردسر وب سایت خود بپردازید.البته در صورت نیاز آموزش های لازم را به شما در زمینه مدیریت وب سایتتان  خواهیم داد.

پشتیبانی قوی

شرکت مانا نیرو پس از طراحی و تحویل سایت شما را تنها نخواهد گذاشت، ما پیوسته وب سایت شما را رصد و و عیب های احتمالی را بر طرف می نماییم. علاوه بر این پشتیبانی 24 ساعته مانا نیرو از طریق تلفن، ایمیل، چت، وتیکت آماده دریافت درخواست ها و حل مشکلات احتمالی و ب سایت ها و کاربران گرامی می باشد.

امنیت وب سایت

ما وب سایت های طراحی شده توسط شرکت را زیر نظر خواهیم داشت، و  در صورت لزوم آپدیت های امنیتی لازم را به عمل خواهیم آورد. و با به کارگیری جدیدترین روشها  نهایت سعی و تلاش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و وب سایتهای کاربران انجام خواهیم داد.

طراحی وبسایت مانا دیتا

«تمامي كالاها و خدمات اين وبسایت، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»