• آزمون ساز
  • تخفیف ویژه

نرم افزار آزمون ساز مدرسه یک نرم افزار مدیریت طرح سوال و برگزاری آزمون و تصحیح خودکار می باشد. هم اکنون نرم افزار آزمون ساز مدرسه در دو نسخه:1- تحت وب (آنلاین) و 2- تحت شبکه محلی(آفلاین) آماده می باشد.
                 توضیحات بیشتر و دمو

برای ارسال مطلب جدید در سایت در مدیریت سایت از طریق منوی محتوا > مدیریت مطالب > ایجاد مطالب جدید

وارد صفحه نوشتن و ویرایش مطلب می شویم

عکس صفحه ارسال مطلب

در این صفحه در کادر مقابل گزینه عنوان، عنوان مطلب نوشته شود.

مستعار:کادر مقابل گزینه مستعار را خالی بگذارید. هنگام ذخیره مطلب این کادر اتوماتیک پر می شود.

مجموعه: از منوی کشویی مقابل گزینه مجموعه باید مجموعه ای را که قصد دارید مطلبتان در آن مجموعه منتشر شود، انتخاب شود.در انتخاب مجموعه دقت کامل داشته باشید.

حالت: در مقابل گزینه حالت منویی کشویی شامل چهار گزینه منتشر شده، منتشر نشده، آرشیو شده، زباله وجود دارد.

منتشر شده: اگر انتخاب شود، بعد از ذخیره مطلب، مطلب منتشر می شود و در سایت قابل مشاهده خواهد بود.

منتشر نشده: اگر انتخاب شود، بعد از ذخیره مطلب، مطلب در بانک اطلاعاتی سایت ذخیره می شود ولی برای کاربران سایت قابل مشاهده نخواهد بود اما مدیر سایت از بخش مدیریت سایت می تواند مطلب را ویرایش و یا منتشر کند و تغییر حالت دهد.

آرشیو شده: اگر انتخاب شود، مطلب فقط در قسمت آرشیو سایت قابل نمایش است البته اگر بخش آرشیو برای سایت در نظر گرفته شده باشد.

زباله: اگر انتخاب شود، بعد از ذخیره مطلب، مطلب دیگر در هیچ قسمت سایت قابل مشاهده نیست و در واقع به سطل زباله مدیریت منتقل می شود و از آنجا می توان دوباره آن را به حالت منتشر شده تغییر داد و یا آن را از سطل زباله هم پاک کرد.

دسترسی:در مقابل گزینه دسترسی،منویی کشویی شامل حداقل 3 گزینه عمومی(public)،ثبت نام شده(Registerd)،خاص(Spicial) وجود دارد.

عمومی(public): با انتخاب این گزینه، همه کاربران چه عضو باشند چه نباشند می توانند مطلب منتشر شده را ببینند.

ثبت نام شده(Registerd):با انتخاب این گزینه، فقط کاربران عضو سایت می توانند مطلب منتشر شده را ببینند.

خاص(Spicial):با انتخاب این گزینه، فقط مدیران سایت می توانند مطلب منتشر شده را ببینند. و حتی اعضای ثبت نام شده نیز قادر به دیدن مطلب نخواهند بود.

تعیین اجازه:با کلیک بر روی دکمه تعیین اجازه می توانید سطح دسترسی برای ویرایش،انتشار و یا حذف مطلب مورد نظر را به گروههای کاربری سایت تعیین کنید.

ویژه:در مقابل گزینه ویژه،از من کشویی خیر را انتخاب کنید. دقت شود مهم است.مگر آنکه طراح سایت چیزی غیر آن به شما گفته باشد.

ویرایشگر متن:

در قسمت ویرایشگر متن مانند همه ویرایشگر های متنی تحت ویندوز، قادر به نوشتن مطلب و ویرایش آن و نیز درج عکس خواهید بود.در قسمت سفید ویرایشگر متن کلیک کنید و متن مورد نطرتان را تایپ کنید، و یا متنی را که از جای دیگر کامپیوترتان کپی کرده اید با استفاده از کلید ترکیبی Ctrl+C در ویرایشکر متن پیست(Past) نمایید.با استفاده از آیکن های بالای ویرایشگر نیز می توانید اعمالی مانند تغییر اندازه متن، تغییر دست خط(فونت)،راست چین،چپ چین، بولد، ایتالیک و زیر خط دار کردن،تغییر رنگ نوشته، درج جدول و عکس،درج لینک و ... را انجام دهید.

دکمه مطالب:با کلیک بر روی دکمه مطالب در پایین ویرایشگر،صفحه ای باز می شود که از آن می توانید یکی از مطالبی را که قبلاً منتشر کرده اید را انتخاب کنید تا عنوان آن مطلب با لینک به اصل مطلب در ویرایشگر متن درج شود. در واقع با استفاده از دکمه مطالب می توان در یک مطلب ،لینکی به دیگر مطالب سایتتان ایجاد کنید.

دکمه تصویر:با کلیک بر روی دکمه تصویر قادر خواهید بود تصویری را وارد مطلب کنید. که در مقاله ای جدا آموزش خواهیم داد.

گزینه های انتشار:

در قسمت گزینه های انتشار شاهد بخشهای زیر خواهیم بود:

ایجاد توسط : با کلیک بر روی دکمه انتخاب کاربر می توانید یکی از کاربرهای سایت را به عنوان نویسنده مطلب مشخص کنید.

: در مقابل این گزینه می توانید نام مستعاری برای نویسنده مطلب مشخص کنید.

: در مقابل این گزینه می توانید تاریخ ایجاد مطلب را مشخص کنید  یا اینکه آن را خالی بگذارید تا بعد از ذخیره مطلب به صورت خودکار تاریخ درج شود.

: اگر قصد دارید پس از ذخیره مطلب، مطلب منتشر شود و در سایت قابل نمایش باشد، این فیلد را خالی بگذارید. ولی اگر قصد دارید انتشار این مطلب را به آینده موکول کنید، بر روی دکمه رو به روی آن کلیک کنید تا با استفاده از تقویم نمایش داده شده بتوانید تاریخ و ساعتی در آینده را مشخص کنید تا با فرا رسیدن آن تاریخ و ساعت به صورت خودکار مطلب دخیره شده در سایت منتشر شود و قابل نمایش باشد.

: اگر این گزینه را خالی بگذارید، مطلب تا ابد از حالت انتشار خارج نمی شود. پس اگر قصد دارید این مطلب در تاریخ مشخصی به صورت خودکار از انتشار خارج شود و دیگر در سایت قابل نمایش نباشد باید با استفاده از دکمه تقویم روبروی آن ، تاریخ و ساعت پایان انتشار را مشخص کنیم.

گزینه های مطلب:

در این بخش گزینه ای مختلفی وجود دارد که ما مشخص می کنیم که هر کدام در صفحه نمایش مطلب در سایت نمایش داده شود یا نه و یا اینکه از تنطیمات عمومی پیشفرضی که از قبل تنظیم شده است استفاده شود.

گزینه های متا:

توضیحات متا:در کادر مقابل این گزینه  می توانید خلاصه ای از مطلبتان را بنویسید.معمولاً این خلاصه در لیست نتایج جستجو موتورهای جستجو نمایش داده می شود.

: واژه های اصلی  مطلبتان را در اینجا با استفاده از کاما در بینشان بنویسید.استفاده از این گزینه بسیار مهم است و باعث می شود در جستجوی موتورهای جستجو نتیجه بهتری بگیرید.

 

 

مدیریت آسان وب سایت

وبسایت های طراحی شده توسط شرکت مانا نیرو امکاناتی را برای شما محیا می سازد که با کمترین دانش و تخصص در زمینه وب سایت، بتوانید به مدیریت آسان و بی دردسر وب سایت خود بپردازید.البته در صورت نیاز آموزش های لازم را به شما در زمینه مدیریت وب سایتتان  خواهیم داد.

پشتیبانی قوی

شرکت مانا نیرو پس از طراحی و تحویل سایت شما را تنها نخواهد گذاشت، ما پیوسته وب سایت شما را رصد و و عیب های احتمالی را بر طرف می نماییم. علاوه بر این پشتیبانی 24 ساعته مانا نیرو از طریق تلفن، ایمیل، چت، وتیکت آماده دریافت درخواست ها و حل مشکلات احتمالی و ب سایت ها و کاربران گرامی می باشد.

امنیت وب سایت

ما وب سایت های طراحی شده توسط شرکت را زیر نظر خواهیم داشت، و  در صورت لزوم آپدیت های امنیتی لازم را به عمل خواهیم آورد. و با به کارگیری جدیدترین روشها  نهایت سعی و تلاش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و وب سایتهای کاربران انجام خواهیم داد.

طراحی وبسایت مانا دیتا

«تمامي كالاها و خدمات اين وبسایت، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»